Agenda

Speellijst Seizoen 2018-2019

 

3 september, Kaartkanjers, WKZ, Utrecht

10 september, schoollied, Tweemaster, Vijfhuizen

11 september, schoollied, Tweemaster, Vijfhuizen

14 september, ABC Klassenposter, de Pal, Elim

17 september, Waar is Watte?! Duinvlinder, Almere

18 september, Waar is Watte?! Duinvlinder, Almere

19 september, Kaartkanjers, WKZ, Utrecht

1 oktober, kaartkanjers, WKZ, Utrecht

2 oktober, Waar is Watte?! Julianaschool, Lieren

3 oktober, Waar is Watte?! Emmaschool, Zwolle

4 oktober, Waar is Watte?! Emmaschool, Zwolle

5 oktober, Waar is Watte?! De Wereldweide, Wezep

8 oktober, Waar is Watte?! Smaragd, Zwolle

9 oktober, Waar is Watte?! Smaragd, Zwolle

10 oktober, Waar is Watte?! Caleidoscoop, Almere

11 oktober, Waar is Watte?! Caleidoscoop, Almere

12 oktober, Rijmrockers, CBS Tabitha, Hoofddorp

15 oktober, Rijmrockers, ’t Anker, Hasselt

16 oktober, Waar is Watte?! De Schakel, harderwijk

17 oktober, Rijmrockers, Aremberg, Zwartsluis

18 oktober, Waar is Watte?! De Schakel, harderwijk

31 oktober, Rijmrockers, De Driester, kaperzeedijk

1 november, Racende Rechter, De Roerganger, Enter

2 november, Racende Rechter, Aquarel, Zwolle

5 november, Rijmrockers, Ichthus, Genemuiden

7 november, Waar is Watte?! Fijnjol, Lelystad

8 november, Racende Rechter, De Leemstee, Oldenzaal

9 november, Racende Rechter De Duinvlinder, Almere

12 november, Racende Rechter De Brandaris, Hoofddorp

13 november, Rijmrockers, De Toermalijn, Hasselt

14 november, Kaartkanjers, WKZ, Utrecht

15 november, Racende Rechter Wilhelminaschool, Rijssen

19 november, Racende Rechter ’t Oelebrod, Ruinen

20 november, Racende Rechter Johan Frisoschool, Steenwijk

22 november, Racende Rechter Startblok, Harderwijk

26 november, Racende Rechter Goede Herdersschool, Almere

27 november, Racende Rechter, De Sprong, Hoogeveen

28 november, Racende Rechter, De Bolster, Raalte

29 november, Racende Rechter, G.J. vd Brinkschool, Wageningen

8 januari. Waar is Watte?! Johan Seckelschool, Ommen

9 januari Je neus in de boter(2x), Dominicus Savio, Harderwijk

10 januari, Waar is Watte?! Ommen

11 januari, Waar is Watte?!  Ommen

14 januari, Waar is Watte?! Ommen

15 januari, Waar is Watte?! Zalk

16 januari, Waar is Watte?! Zutphen

17 januari, Waar is Watte?!  Zutphen

22 januari, Waar is Watte?!  Zutphen

23 januari, Waar is Watte?!  Zutphen

24 januari, Je neus in de boter(2x), Dukdalf, Almere

25 januari, Je neus in de boter(2x0, Dukdalf, Almere

29 januari, Je neus in de boter(2x), Dukdalf, Almere

30 januari, Je neus in de boter(2x) Twenterand

1 februari, Je neus in de boter(2x) Twenterand

12 februari, Je neus in de boter(3x) Floriande, hoofddorp

13 februari, Je neus in de boter(2x) Floriande, Hoofddorp

14 februari, Waar is Watte?! Nieuw-Vennep

15 februari, Je neus in de boter(2x) Twenterand

27 februari, Waar is Watte?! Klimop, Rijssen

28 februari, Je neus in de boter(2x) Levensboom, Rouveen + Wegwijzer, Gees

5 maart, Je neus in de boter(2x) Ireneschool, Ermelo

6 maart, Waar is Watte?! Zutphen

7 maart, Je neus in de boter(2x) Kompas, Vollenhove

8 maart, Waar is Watte?! Zutphen

12 maart, Waar is Watte?! Zutphen

13 maart, Waar is Watte?! Zutphen

14 maart, Je neus in de boter(2x) ’t Groene Hart, Zuidwolde

15 maart, 19 maart, Waar is Watte?! Watertuin, Almere

19 maart, Waar is Watte?! Zutphen

20 maart, Waar is Watte?! Zutphen

21 maart, Waar is Watte?! Zutphen

22 maart, Waar is Watte?! Zutphen

25 maart, Waar is Watte?!  Watertuin, Almere

26 maart, Je neus in de boter(2x) Engelenbergschool, Kampen

27 maart, Waar is Watte?! Zutphen

28 maart, Waar is Watte?! Zutphen

29 maart, Waar is Watte?! Zutphen

2 april, Waar is Watte?! De Wingerd, Bovensmilde

3 april, Waar is Watte?! De Vaart, Hoogersmilde

4 april, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, Het Palet, Nieuw-Vennep

5 april,  Waar is Watte?! KC Drijver, Drijver

8 april, Waar is Watte?! Zutphen

9 april, Je neus in de boter(3x) Ichthusschool, IJsselmuiden

10 april, Waar is Watte?! Schutkampen, Smilde

11 april, Waar is Watte?! Schutkampen, Smilde

15 april, Rijmrockers, De Brandaris

16 april, Rijmrockers, Huizen

17 april, Rijmrockers, Achtbaan, Zwanenburg

8 mei, Waar is Watte?! Eshorst, Beilen

9 mei, Waar is Watte?! Eshorst, Beilen

10 mei, Waar is Watte?! Wegwijzer, Westerbork

14 mei ABC Klassenposter (3x) Hekakker, Norg

15 mei, Waar is Watte?! Beatrixschool, Beilen

16 mei, ABC Klassenposter (3x) Valkhof, Roden

17 mei, ABC Klassenposter (3x) De MArke, Roden

21 mei,ABC Klassenposter (2x) ’t Hoge Holt, Roden

22 mei, Je neus in de boter (2x) Oranje Nassau, Nijkerk

23 mei, ABC Klassenposter (2x) Hoeksteen, Roden

24 mei, ABC Klassenposter (2x) De Flint + de Rank, Roden

27 mei, ABC Klassenposter (2x) De Tandem, Roden

28 mei, ABC Klassenposter (2x) De Parel, Roden

29 mei, Je neus in de boter, Morgenster, Kampen

4 juni, ABC Klassenposter (3x) De Poolster, Nieuw-Roden

5 juni, Waar is Watte?! Zutphen

6 juni, ABC Klassenposter (2x) De Poolster + De Elsakker, Roden

7 juni, ABC Klassenposter (3x) De Eskampen, Roden

11 juni, ABC Klassenposter (2x) Het Palet, Roden

12 juni, Waar is Watte?! Brandaris, Hoofddorp

13 juni, ABC Klassenposter (2x) ’t Spectrum, Roden

14 juni, Je neus in de boter (3x) De regenboog, Almere

17 juni, ABC Klassenposter (3x) De schans, Een

19 juni, ABC Klassenposter (2x) De Achtbaan, Zwanenburg

24 juni, ABC Klassenposter (2x) Hoogeveen

25 juni, ABC Klassenposter (2x) Hoogeveen

(114 speeldagen)

 

 

 

Speellijst Seizoen 2017-2018

 

8 september, Waar is Watte?! Achtbaan, Zwanenbrug

12 september, Boeksterren, CBS Tabitha, Hoofddorp

14 september, ABC Klassenposter (2x) Bommelstein, Nieuw-Vennep

15 september, Kaartkanjers, WKZ, Utrecht

18 september, Waar is Watte?! De Slinge Oldemarkt

19 september, Waar is Watte?! Martinusschool, Vollenhove

21 september, Noorderschool, Giethoorn

22 september, scholieren feest, Nutsschool, Oldenzaal

24 september, Vind het Verhaal, Amsterdam-Noord

25 september, Boeksterren, ’t Kofschip, Zeewolde

26 september, Boeksterren, De Richtingwijzer, Zeewolde

28 september, Boeksterren, ’t Wold, Zeewolde

29 september, Boeksterren, De Wetering, Zeewolde

2 oktober, Boeksterren, Emmaschool, Apeldoorn

3 oktober, Boeksterren, de Fakkel, Apeldoorn

6 oktober, Boeksterren, De Brandaris, Hoofddorp

9 oktober, Boeksterren, G.J. vd Brinkschool, Wageningen

10 oktober, Waar is Watte?!Het Kompas, Apeldoorn

12 oktober, Boeksterren, de Poort, Apeldoorn

13 oktober, Boeksterren, De Reiziger, Apeldoorn

16 oktober, Waar is Watte?! Immanuel, Steenwijkerwold

17 oktober, Waar is Watte?! St. Clemensschool, Steenwijk

19 oktober, Boeksterren, De Regenboog, Lelystad

20 oktober, ABC Klassenposter, De Hoeksteen, Roden

30 oktopber, Boeksterren, de Brandaris, Hoofddorp

31 oktober, Boeksterren, Sebastiaanschool, Apeldoorn

1 november, Waar is Watte?! Voorpoort, Vollenhove

2 november, Waar is Watte?! Johan Frisoschool, Steenwijk

6 november, Boeksterren, Touwladder, Apeldoorn

7 november, Boeksterren, Tweede Stee, Apeldoorn

8 november, Rijmrockers, Finnjol, Lelystad

9 november, Waar is Watte?! Willem Alexander, Steenwijk

13 november, Rijmrockers, Brandaris, Hoofddorp

14 november, Waar is Watte?! KC Claus, Steenwijk

15 november, Waar is Watte?! KC Claus, Steenwijk

17 november, Waar is Watte?! Willem v Oranjeschool, Kampen

21 november, Waar is Watte?! ’t Venne, Nieuw-Vennep

22 november, Waar is Watte?! ’t Venne, Nieuw-Vennep

23 november, ABC Klassenposter (3x) ’t Venne, Nieuw-Vennep

24 november, Waar is Watte?! Willem v Oranjeschool, Kampen

27 november, Waar is Watte?! Bommelstein, Almere

28 november, ABC Klassenposter, ’t Venne, Nieuw-Vennep

29 november, Waar is Watte?! ’t Venne,. Nieuw-Vennep

30 november, Boeksterren, ’t Oelebrod, Ruinen

9 januari, Rijmrockers, dr. Schaepmanschool, Kampen

10 januari, Waar is Watte?! Bosbouwers, Hoofddorp

11 januari, Waar is Watte?! Bosbouwers, Hoofddorp

16 januari, Waar is Watte?! Marnixschool, Kampen

17 januari, Rijmrockers, Bosbouwers, Hoofddorp

18 januari, Rijmrockers, Bosbouwers, Hoofddorp

23 januari, Waar is Watte?! Goudvink, Hoogeveen

25 januari, Waar is Watte?! Calvijnschool, Hoogeveen

30 januari, Boeksterren, Opmaat, Nieuw-Vennep

31 januari, Waar is Watte?! Zevenster, Oldenzaal

1 februari, Boeksterren, Opmaat, Nieuw-Vennep

5 februari, kaartkanjers, WKZ, Utrecht

6 februari, Boeksterren, Opmaat, Nieuw-Vennep

7 februari, Waar is Watte?! Nutsschool, Oldenzaal

8 februari, Boeksterren, Opmaat, Nieuw-Vennep

13 februari, Waar is Watte?! Hoeksteen, Nieuwelande

14 februari, Rijmrockers, Prins Bernhardschool, Ermelo

15 februari, Rijmrockers, PWA, Ermelo

19 februari, Rijmrockers, ’t Oelebrod, Ruinen

20 februari, Waar is Watte?! Montessorischool, Hoogeveen

21 februari, Rijmrockers, Goede Herdersschool, Ermelo

22 februari, Boeksterren, Wegwijzer, Oosterwolde

26 februari, Portretpret, Kampen

6 maart, Rijmrockers, Ireneschool, Ermelo

7 maart, Rijmrockers, Klokbeker, Ermelo

8 maart, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, Bongerd, Oldenzaal

10 maart, Portretpret, Kampen

14 maart, Waar is Watte?! Krulevaar, Hoogeveen

15 maart, Waar is Watte?! Krulevaar, Hoogeveen

20 maart, Waar is Watte?! Mozaïek, Hollandscheveld

21 maart, Waar is Watte?! Oostenrijk, Hollandscheveld

22 maart, Waar is Watte?! De Palm, Elim

25 maart Racende Rechter Try-out, Kampen

26 maart, Waar is Watte?! Weidebloem, Hoogeveen

27 maart, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, De Linde, Oldenzaal

28 maart, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, De Leemstee, Oldenzaal

29 maart, Rijmrockers, Margrietschool, Ermelo

3 april, ABC Klassenposter (3x) Fransiscusschool, Oldenzaal

4 april, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, De Linde, oldenzaal

5 april, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, De Esch, oldenzaal

6 april, ABC Klassenposter (3x) De Windroos, Oldenzaal

9 april, ABC Klassenposter (2x) De Maten

10 april, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter De Wendakker, Oldenzaal

11 april, Rijmrockers, Klokbeker, Ermelo

13 april, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, 3-Eenheid, Oldenzaal

16 april, ABC Klassenposter (2x) De Essen, Oldenzaal

18 april, Rijmrockers, Beatrixschool, Ermelo

19 april, Waar is Watte?! De Buitenburcht, Almere

20 april, Racende Rechter try-out, Mgr Zwijssenschool, Kampen

23 april, ABC Klassenposter (2x)  De Wendakker, Oldenzaal

24 april, Rijmrockers, Engelenbergschool, Kampen

25 april, ABC Klassenposter (2x) Bosbouwers, Hoofddorp

26 april, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, CBS Tabitha, Hoofddorp

15 mei, ABC Klassenposter (2x) De Windroos, Lelystad

16 mei, ABC Klassenposter (2x) Voorthuijssenschool, Hoofddorp

17 mei, Waar is Watte?! + ABC Klassenposter, Zilvermeeuw, Lisserbroek

18 mei, Racende Rechter try-out, CBS Tabitha, Hoofddorp

22 mei,, ABC Klassenposter (2x) CBS Tabitha, Hoofddorp

24 mei, Waar is Watte?! CBS Tabitha, Hoofddorp

25 mei, Racende Rechter try-out, Immanuelschool, Nunspeet

25 mei, Waar is Watte?! VEZ, Zwolle

28 mei, Racende Rechter Premiere, Stadsgehoorzaal, Kampen

29 mei, ABC Klassenposter (3x) Opmaat, Nieuw-Vennep

31 mei, ABC Klassenposter (3x) Opmaat, Nieuw-Vennep

4 juni, Kaartkanjers, WKZ, Utrecht

5 juni, ABC Klassenposter (3x) Oostenbrink, Hollandscheveld

6 juni, ABC Klassenposter (3x) Apollo, Hoogeveen

7 juni, ABC Klassenposter (3x) Eben Haezer, Hollandscheveld

8 juni, Schoolbreed feest, Immanuel, Best

11 juni, ABC Klassenposter (3x) Wegwijzer, Oldebroek

12 juni, ABC Klassenposter (3x) Calvijnschool, Hoogeveen

14 juni, ABC Klassenposter (3x) ’t Kofschip, Hoogeveen

18 juni, ABC Klassenposter (2x) Mozaiek, Hollandscheveld

19 juni ABC Klassenposter (2x) Blokland, Noordscheschut

20 juni, ABC Klassenposter (2x) ’t Kofschip, Hoogeveen

21 juni, ABC Klassenposter (2x) Apollo, Hoogeveen

22 juni, Rijmrockers, Beatrixschool, Ermelo

26 juni ABC Klassenposter (2x) Carrousel, Hoogeveen

27 juni, ABC Klassenposter (3x) Schuthoek, Hoogeveen

28 juni ABC Klassenposter (3x) ’t Spectrum, Hoogeveen

3 juli, ABC Klassenposter (3x) De Sprong, Hoogeveen

4 juli, ABC Klassenposter (2x) Antoniusschool, Nieuw-Vennep

5 juli, ABC Klassenposter (3x) Schuthoek, Hoogeveen

6 juli, Rijmrockers, Julianaschool, Ärmel

9 juli, ABC Klassenposter (3x) Bouwmanschool, Kampen

11 juli, Rijmrockers, Bremberg, Zwartsluis

12 juli, Boeksterren, Otto Clantskoalle, Boksum

18 juli, Kaartkanjers, WKZ, Utrecht

(131 speeldagen)

 

 

Speellijst seizoen 2016-2017

 

11 september, Vind het Verhaal, Puttershoek

15 september, Schoolbreed feest, KC het Kompas, Vollenhove

19 september Rijmrockers, Montessorischool Floriande, Hoofddorp

20 september Rijmrockers, Montessorischool Floriande, Hoofddorp

21 september Rijmrockers, Montessorischool Floriande, Hoofddorp

22 september, Waar is Watte?!, de Boog, Nieuw-Vennep

23 september, Waar is Watte?!, de Boog, Nieuw-Vennep 

26 september, Waar is Watte?!, ’t Venne, Nieuw-Vennep 

27 september, Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht 

28 september, Waar is Watte?!, De Tweemaster, Vijfhuizen

29 september, Waar is Watte?!, De Tweemaster, Vijfhuizen 

3 oktober, Boeksterren, Engelenbergschool, Kampen

4 oktober, Waar is Watte?!, de Ark, Almere

5 oktober, Waar is Watte?!, de Ark, Almere

6 oktober, Boeksterren, De Wilgen, Hoofddorp

10 oktober, Boeksterren, Rehobothschool, Kampen

11 oktober, Waar is Watte?!, Rehobothschool, Kampen

12 oktober, Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht

14 oktober, Boeksterren, Zevensprong, Rijssenhout

24 oktober, Boeksterren, CBS Tabitha, Hoofddorp

25 oktober, Waar is Watte?!, Het Stroomdal, Kampen 

26 oktober, Waar is Watte?!, Het Stroomdal, Kampen

28 oktober, Boeksterren, de Waterwolf, Vijfhuizen

31 oktober, Boeksterren, Dirk van Dijkschool, Kampen

1 november, Waar is Watte?!, de Fontein, Kampen

2 november, Waar is Watte?!, Bouwmanschool, Kampen 

3 november, Waar is Watte?! de Droomspiegel, Almere

4 november, Waar is Watte?! de Droomspiegel, Almere 

8 november, Schoolbreed Feest, De Planthof, Nieuwleusen

10 november, Waar is Watte?! de Morgenster, Kampen

11 november, Waar is Watte?!, de Lichtboei, Kootwijkerbroek

14 november, Boeksterren, de Uilenhorst, Wezep

15 november, Boeksterre, de Parel, Wapenveld

17 november, Waar is Watte?! Vredenburg, Hoofddorp 

18 november, Waar is Watte?! Het Meerrijk, Kampen 

21 november, Rijmrockers, De Zilvermeeuw, Lisserbroek

22 november, Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht 

23 november, Rijmrockers, Twinkle, Hoofddorp

24 november, Rijmrockers, Bitube, Hoofddorp

25 november, Rijmrockers, Vredeburg, Hoofddorp

28 november, Rijmrockers, Plesmanschool, Badhoevedorp

29 november, Rijmrockers, Plesmanschool, Badhoevedorp

30 november, Rijmrockers, Plesmanschool, Badhoevedorp 

12 januari, Waar is Watte?! De Compositie, Almere

13 januari, Boeksterren, De Spreng, Barneveld

16 januari, Boeksterren, PWA, Nijkerk

17 anuari, Boeksterren, PWA, Nijkerk 

18 januari, Waar is Watte?!, OBS Genne, Hasselt 

19 januari, Waar is Watte?!, de Driester, Kamperzeedijk

23 januari, Waar is Watte?! de Wijngaard, Zwartsluis

24  januari, Waar is Watte?! de Wijngaard, Zwartsluis

25  januari, Waar is Watte?! de Wijngaard, Zwartsluis 

27 januari, Waar is Watte?! De vogelaar, Genemuiden 

28 januari, Vind het Verhaal, Thousand Hills Church, Hilversum

30 januari, Boeksterren, St. Franciscusschool, Nunspeet 

31 januari, Boeksterren, BS Holk, Nijkerk 

2 februari, Boeksterren, BS Holk, Nijkerk

6 februari, Waar is Watte?!, Het Anker, Hasselt

7 februari, Boeksterren, BS Holk, Nijkerk

8 februari, Waar is Watte?! De Regenboog, Wilsum

9 februari, Boeksterren, de Branding, Barneveld 

13 februari, Waar is Watte?! Het Anker, Hasselt

14 februari, Waar is Watte?! de Aremberg, Zwartsluis

15 februari, Waar is Watte?! de Aremberg, Zwartsluis

16 februari, Waar is Watte?! De Groenling, IJsselmuiden 

27 februari, Waar is Watte?! De Toermalijn, Hasselt

28 februari, Waar is Watte?! De Toermalijn, Hasselt

1 maart, Waar is Watte?! Ichthus, Genemuiden

2 maart, Waar is Watte?! Ichthus, Genemuiden

6 maart, Boeksterren, De Spreng, Barneveld

7 maart, Boeksterren, Het Anker, Zwartebroek

9 maart, Boeksterren, vd Bergschool, Voorthuizen

10 maart, Waar is Watte?! Endschool, Kampen

13 maart, Boeksterren, Oranje-Nassauschool, Nijkerk 

14  maart, Boeksterren, Oranje-Nassauschool, Nijkerk

16  maart, Boeksterren, Oranje-Nassauschool, Nijkerk

17 maart, Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht

20 maart, Boeksterren, Van Rootselaarschool, Nijkerkerveen 

21 maart, Boeksterren, vd Bergschool, Voorthuizen

23 maart, Boeksterren, De Spreng, Hoevelaken

24 maart, Waar is Watte?! Marnixschool, Kampen

27 maart, Boeksterren, Koningslinde, Nijkerk

28 maart, Boeksterren, De Hoeksteen, Voorthuizen

30 maart, Boeksterren, Koningslinde, Nijkerk

31 maart, Schoolbreed Feest, Kleurrijk, Waddinxveen

3 april, Boeksterren, de Fontein, Barneveld

4 april, Boeksterren, de Fontein, Barneveld

6 april, Boeksterren, de Fontein, Barneveld

10 april, Boeksterren, de Fontein, Barneveld

11 april, Waar is Watte?! De Regenboog, Lelystad

13 april, Boeksterren, De Marshof, Zwolle

11 mei ABC Klassenposter, De Uilenhorst Wezep (2x)

11 mei, ABC Klassenposter, De Meidoorn, Wezep

15 mei, ABC Klassenposter, De Marke, Roden (3x)

16 mei ABC Klassenposter, de Tandem, Roden (2x)

16 mei, ABC Klassenposter SBO ’t Hoge Holt, Roden

17 mei, ABC Klassenposter, De Poolster, Nieuw-Roden (3x)

18 mei, ABC Klassenposter, Het Valkhof, Roden (3x)

19 mei, ABC Klassenposter De Schans, Eén 

19 mei, ABC Klassenposter, het Palet, Roderwolde

22 mei, ABC Klassenposter de Hekakker, Norg (3x)

23 mei, ABC Klassenposter, De Parel, Roden (2x)

6 juni, ABC Klassenposter Montessorischool Floriande (3x)

7 juni, ABC Klassenposter Montessorischool Floriande (2x)

10 juni, Vind het Verhaal, PKN Amersfoort

14 juni, Waar is Watte?! SBO Voetelinkschool, Steenwijk

19 juni, Waar is Watte?! De Fontein, Kampen

20 juni, Waar is Watte?! J. Calvijnschool, Genemuiden

21  juni, Waar is Watte?! J. Calvijnschool, Genemuiden

26 juni ABC Klassenposter Noordenveld (2x)

27 juni ABC Klassenposter Noordenveld (2x)

28 juni ABC Klassenposter Noordenveld (2x)

29 juni ABC Klassenposter Noordenveld (2x)

3 juli, Waar is Watte?! St. Bernardus, Steenwijk

4 juli, Waar is Watte?! Wegwijzer, Steenwijk 

7 juli, Schoolbreed feest, Nutsschool, Oldenzaal

12 juli  Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht

 

 (117 speeldagen)

 

 

 

Speellijst Seizoen 2015-2016

 

14 september, Waar is Watte?!5e Montessorischool Watergraafsmeer, Amsterdam

15 september, Waar is Watte?!5e Montessorischool Watergraafsmeer, Amsterdam

17 september, Waar is Watte?!5e Montessorischool Watergraafsmeer, Amsterdam

19 september, Vind het Verhaal, Zuid-Beijerland

28 september Boeksterren, De Bundel, Apeldoorn

1 oktober, Boeksterren, CBS Tabitha, Hoofddorp

2 oktober, Boeksterren, ’t Echtenest, Echten

5 oktober, Boeksterren, Julianaschool, Arnhem

6 oktober, Boeksterren, De Dalk, Klarenbeek

8 oktober, Boeksterren, Dukdalf, Almere

9 oktober, Boeksterren, Ichthusschool, IJsselmuiden

10 oktober, Boeksterren, Vredeburg, Hoofddorp

13 oktober, Boeksterren, Cyraciusschool, Hoonhorst

14 oktober, Boeksterren, De Klaverweide, Almere

15 oktober, Boeksterren, De Morgenster, Zwolle

16 oktober, Boeksterren, De Morgenster, Zwolle

26 oktober, Boeksterren, Vredeburg, Hoofddorp

27 oktober, Boeksterren, de Marke, Apeldoorn

29 oktober, Boeksterren, Dirk v Dijkschool, Kampen

30 oktober, Boeksterren, St. Victor, Apeldoorn

2 november, Boeksterren, St. Victor, Apeldoorn

3 november, Boeksterren, De Bongerd, Apeldoorn

5 novermber, Rijmrockers, Julianaschool, Arnhem

6 november, Waar is Watte?! Stroomdal, Kampen

9 november, Boeksterren, Droomspiegel, Almere

11 november, Boeksterren, Droomspiegel, Almere

12 november, Boeksterren, De Horst, Apeldoorn

13 november, Boeksterren, De Marke, Apeldoorn

16 november, Waar is Watte?! Aquarel, Zwolle

17 november, Waar is Watte?! Pirouette, Almere

18 november, Waar is Watte?! Beatrixschool, Nijverdal

19 november, Boeksterren, Droomspiegel, Almere

23 november, Boeksterren, Columbusschool, Almere

24 november, Boeksterren, Jan Ligthartschool, Wapenveld

3 januari, Vind het Verhaal, VEZ, Zwolle

11 januari ABC Pilot, Sprengenpark, Apeldoorn

12 januari ABC Pilot + Verkeer Pilot Het Baken, Harderwijk

17 januari, Vind het Verhaal, Putershoek

18 januari, Verkeer Pilot, Nieuwoord, Vroomshoop

19 januari Verkeer Pilot, GBS De Zaaier, Hattem

21 januari ABC Pilot, Dirk v Dijkschool, Kampen

25 januari, Verkeer Pilot, Deventer

1 februari, Boeksterren, De Korf, Apeldoorn

2 februari, Boeksterren, Klein Schovenhorst, Putten

3 februari, Waar is Watte?! Aldoende, Hoofddorp

4 februari, Boeksterren, Ichthus, Putten

8 februari, Rijmrockers, Ontdekking, Almere

9 februari, Rijmrockers, Ontdekking, Almere

10 februari, Rijmrockers, Ontdekking, Almere

11 februari, Rijmrockers, Ontdekking, Almere

12 februari, Boeksterren, Enkschool, Kampen

15 februari, Boeksterren, Veenhuizerveld, Putten

16 februari, Boeksterren, De Akker, Putten

17 februari, Waar is Watte?! De Bron, Harderwijk

18 februari, Boeksterren, Korenbloem, Putten

22 februari, Verkeer, Bikube, Hoofddorp

23 februari, Verkeer, Bikube, Hoofddorp

26 februari, Waar is Watte?! Compositie, Almere

7 maart Rijmrockers, Ontdekking, Almere

8 maart, Boeksterren, BS Hoef, Putten

9 maart, Rijmrockers, Ontdekking, Almere

10 maart, Boeksterren, Pelikaan, Putten

11 maart, Boeksterren, Pelikaan, Putten

12 maart, Vind het Verhaal, Nijkerk

14 maart, Boeksterren, Zonnewiel, Almere

15 maart, Boeksterren, Zonnewiel, Almere

17 maart, Boeksterren, Zonnewiel, Almere

21 maart, Boeksterren, Huinen, Putten

22 maart, Boeksterren de Akker, Putten

23 maart, Rijmrockers, De Achtbaan, Haarlemmermeer

29 maart, Boeksterren, Kelnarij, Putten

30 maart, Rijmrocjers, De Achtbaan, Haarlemmermeer

31 maart, Boeksterren, De Wegwijzer, Putten

4 april, Rijmrokcers, Ijwegschool, Hoofddorp

5 april, Rijmrockers, Ijwegschool, Hoofddorp

7 april, Boeksterren, Triangel, Harderwijk

8 april, Boeksterren, Triangel, Harderwijk

14 april, Boeksterren, Bij de Bron, Putten

15 april, Waar is Watte?! Klimboom,, Hoofddorp

18 april, ABC De Ark, Steenwijkerland

19 april, ABC Driesprong, Steenwijkerland

20 april, ABC Beatrixschool, Steenwijkerland

21 april, ABC Het Kompas, Steenwijkerland

22 april, Waar is Watte?! De Fakkel, Nieuw-Vennep

26 april, Waar is Watte?! Wilgeburg, Zwolle

9 mei, ABC Clemensschool, Steenwijkerland

10 mei, Boeksterren, Pirouette, Almere

11 mei, ABC Bernhardschool, Steenwijkerland

12 mei, ABC Alexanderschool, Steenwijkerland

18 mei, ABC Clausschool, Steenwijkerland

19 mei, ABC De Ruiterschool, Steenwijkerland

20 mei, Waar is Watte?! De Fakkel, Nieuw-Vennep

23 mei, ABC Wiedekieker, Steenwijkerland

24 mei, ABC, Voorporrt, Steenwijkerland

26 mei, Boeksterren, Steenenkamer, Putten

27 mei, Boeksterren, De Wegwijzer, Putten

30 mei, Boeksterren, Schuilplaats, Putten

31 mei, Boeksterren, Schuilplaats, Putten

2 juni, Boeksterren, Bijsterveld, Putten

6 juni, Boeksterren, Schovenhorst, Putten

7 juni, Boeksterren, Kelnarij, Putten

14 juni, Boeksterren, Schuilplaats, Putten

16 juni, Boeksterren, Damschool, Putten

17 juni, Waar is Watte?! Aquarel, Zwolle

20 juni, Waar is Watte?! Twickel, Hoofddorp

21 juni, Waar is Watte?! Twickel, Hoofddorp

23 juni, Waar is Watte?! Kompas, Hoofddorp

27 juni, Waar is Watte?! Oranjeschool, Vroomshoop

30 juni, Waar is Watte?! Diermenschool, Putten

(109 speeldagen)

 

Speellijst seizoen 2014-2015

 

15 september, Boeksterren, Kindcentrum Willem Alexander, Steenwijk

16 september, Waar is Watte?! Eltheto, Vriezenveen

17 september, Waar is Watte?! Kennedyschool, Vriezenveen

18 september, Waar is Watte?! Willibrordus, Vroomshoop

22 september, Waar is Watte?! Blokstoeke, Westerhaar

23 september, Waar is Watte?! Shalom, Vriezenveen

24 september, Waar is Watte?! Shalom, Vriezenveen

25 september, Waar is Watte?! Shalom, Vriezenveen

29 september, Boeksterren, Omnibus, Almere

30 september, Boeksterren, Omnibus, Almere

2 oktober, Boeksterren, Bikube, Hoofddorp

3 oktober, Boeksterren, St. Jozefschol, Wijhe

6 otkober, Boeksterren, Tovercirkel, Hoofddorp

7 oktober, Boeksterren, Anwende, Aalden

9 oktober, Boeksterren, Hoeksteen, Voorthuizen

10 oktober, Boeksterren, ’t Schrijvertje, Apeldoorn

13 oktober, Boeksterren, Het Startblok, Harderwijk

14 oktober, Boeksterren, Het Startblok, Harderwijk

16 oktober, Boeksterren, Oosterhuizen, Lieren

21 oktober, Waar is Watte?! Rehobothschool,. Gees

22 oktober, Waar is Watte?! Zaaier, Kamperveen

23 oktober, Boeksterren, Wingerd, Zwolle

24 oktober, Waar is Watte?! Dirk van Dijkschool, Kampen

28 oktober, Boeksterren, Springplank, Harderwijk

30 oktober, Boeksterren, Prinses Margrietschool, Apeldoorn

31 oktober, Boeksterren, Vliegenier, Apeldoorn

3 november, Boeksterren, Parkschool, Heerde

4 november, Boeksterren, hertog v Gelreschool, Apeldoorn

7 november, Boeksterren, CBS Tabitha, Hoofddorp

10 november, Boeksterren, Klepperbelt, Wezep

11 november, Boeksterren, Hertog v Gelreschool, Apeldoorn

13 november, Boeksterren, CBS Tabitha, Hoofddorp

14 november, Boeksterren, Gerardus Majella, Vaassen

17 november, Waar is Watte?! Wingerd, Zwolle

20 november, Boeksterren, Hertog v Gelreschool, Apeldoorn

25 november, Waar is Watte?! Omnibus, Almere

26 november, Waar is Watte?! Omnibus, Almere

27 november, Waar is Watte?! Pirouette, Almere

1 december, Waar is Watte?! Ontdekking, Almere

2 december, Waar is Watte?! Ontdekking, Almere

3 december, Waar is Watte?! Ontdekking, Almere

14 december, Vind het Verhaal, Den Haag

8 januari, Waar is Watte?! Marijkeschool, Nijverdal

9 januari, Waar is Watte?! Marijkeschool, Nijverdal

12 januari, Waar is Watte?! De Es, Hellendoorn

13 januari, Waar is Watte?! De Es, Hellendoorn

14 januari, Waar is Watte?! De Wingerd, NIjverdal

15 januari, Waar is Watte?! De 3 Linden, Hellendoorn

19 januari, Waar is Watte?! Shaapskooi, Nijverdal

20 januari, Waar is Watte?! Shaapskooi, Nijverdal

21 januari, Waar is Watte?! Shaapskooi, Nijverdal

22 januari, Waar is Watte?! De Blenke, Hellendoorn

27 januari, Waar is Watte?! De Marliaantjes, Marle

29 januari, Waar is Watte?! De Brug, Nijverdal

30 januari, Waar is Watte?! De Brug, Nijverdal

2 februari, Waar is Watte?! ’t Heem, Nijverdal

3 februari, Waar is Watte?! ’t Heem, Nijverdal

4 februari, Waar is Watte?! De Tormentil, Nijverdal

5 februari, Waar is Watte?! Jan Barbierschool, Hellendoorn

6 februari, Schoolbreed feest, St. Nicolaasschool, Lierderholthuis

9 februari, Waar is Watte?! Talentrijk, Nijverdal

10 februari, Waar is Watte?! Talentrijk, Nijverdal

11 februari, Waar is Watte?! De Peppel, Nijverdal

9 maart, Waar is Watte?! De Rietslenke, Nijverdal

10 maart, Waar is Watte?! De Rietslenke, Nijverdal

11 maart, Waar is Watte?! Juliana v Stolberschool, Hoofddorp

12 maart, Rijmrockers, Don Bosco, Steenwijkerwold

16 maart, Waar is Watte?! De Rietslenke, Nijverdal

17 maart, Waar is Watte?! De Triangel, Nijverdal

18 maart, Rijmrockers, De Reiger, Lisserbroek

19 maart, Rijmrockers, Johan Frisoschool, Steenwijk

20 maart, Rijmrockers, St. Clemens, Steenwijk

23 maart, Waar is Watte?! De Triangel, Nijverdal

24 maart, Waar is Watte?! De Triangel, Nijverdal

25 maart, Rijmrockers, Bernhardschool, Steenwijk

27 maart, Rijmrockers, Groenling, IJsselmuiden

28 maart, Vind het Verhaal, Capelle aan de IJssel

30 maart, Waar is Watte?! OP Weg, Haarle

31 maart, Waar is Watte?! Op Weg, Haarle

7 april, Waar is Watte?! De Bron, Vriezenveen

8 april, Waar is Watte?! De Bongerd, Hulsen

9 april, Waar is Watte?! De Bongerd, Hulsen

10 april, Waar is Watte?! De Bongerd, Hulsen

14 april, Waar is Watte?! St. Sebastianus, Hellendoorn

15 april, Waar is Watte?! St. Sebastianusschool, Hellendoorn

16 april, Waar is Watte?! Krugerstee, Vaassen

17 april, Boeksterren, Krugerstee, Vaassen

20 april, Waar is Watte?! CBS Tabitha, Hoofddorp

22 april, Rijmrockers, Tweemaster, Hoofddorp

23 april, Rijmrockers, Tweemaster, Hoofddorp

28 april, Waar is Watte?! De Fontein, Westerhaar

29 april, Waar is Watte?! Nieuwoord, Vroomshoop

30 april, schoolbreed Feest, Da Costaschool, Nunspeet

1 mei, Waar is Watte?! De Fontein, Westerhaar

11 mei, Rijmrockers, Fontein, Kampen

12 mei, Rijmrockers, De Ark, Nieuw-Vennep

13 mei, Rijmrockers, De Ark, Nieuw-Vennep

15 mei, Vind het Verhaal, Hardinxveld

18 mei, Waar is Watte?!, De Meander, Nijverdal

19 mei, Waar is Watte?! De Meander, Nijverdal

20 mei, Waar is Watte?! Weemerwereld, Vriezenveen

21 mei, Waar is Watte?! De Maten, Den Ham

22 mei, Waar is Watte?! De Sleutel, Vroomshoop

26 mei, Waar is Watte?! Oranjeschool, Vroomshoop

27 mei, Waar is Watte?! Pr. Beatrixschool, Nijverdal

28 mei, Waar is Watte?! De Veenbrug, Daarlerveen

29 mei, Rijmrockers, De Ark, Nieuw-Vennep

29 mei, Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht

1 juni, Waar is Watte?! De Veenbrug, Daarlerveen

2 juni Waar is Watte?! De Ark, Daarle

3 juni, Rijmrockers, De Tweemaster, Vijfhuizen

4 juni, Rijmrockers, De Tweemaster, Vijfhuizen

5 juni, Rijmrockers, Floriande, Hoofddorp

8 juni, Waar is Watte?! De Ark, Daarle

9 juni, Waar is Watte?! Elimschool, Hellendoorn

10 juni, Waar is Watte?! Florentius, Laren

11 juni, Waar is Watte?! Het Kompas, Hoofddorp

12 juni, Rijmrockers, De Schakel, Oudega

15 juni, Waar is Watte?! Elimschool, Hellendoorn

16 juni, Waar is Watte?! Elimschool, Hellendoorn

17 juni, Rijmrockers, Floriande, Hoofddorp

18 juni, Rijmrockers, Floriande, Hoofddorp

19 juni, Rijmrockers, De Ark, Nieuw-Vennep

23 juni, Schoolbreed feest, Op de Hoeksteen, Hasselt

25 juni, Schoolbreed feest, K. Norelschool, Epe

(125 speeldagen) 

 

Speellijst seizoen 2013-2014

 

20 september Boeksterren, Julianaschool, Arnhem

25 september Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht

26 september Boeksterren, Tamarisk, Biddinghuizen

27 september Boeksterren, Tamarisk, Biddinghuizen

30 september Boeksterren, Anne Frankschool, Apeldoorn

1 oktober Boeksterren, Koningin Julianaschool Apeldoorn

3 oktober, Boeksterren, Roerganger, Enter

4 oktober, Boeksterren, Willem Alexanderschool, Olst

7 oktober, Boeksterren, Korenaar, Apeldoorn

8 oktober, Boeksterren, Petraschool, Nunspeet

10 oktober, Boeksterren, De Triangel, Lunteren

11 oktober, Boeksterren, Korenaar, Apeldoorn

14 oktober, Boeksterren, St. Joannesschool, Steenderen

15 oktober, Boeksterren, De Rank Toldijk

17 oktober, Boeksterren, Passe-Partout, Apeldoorn

18 oktober, Boeksterren, De Mirt, Kampen

28 oktober, Boeksterren, De Akker, Steenderen

29 oktober, Boeksterren, Parkenschool, Apeldoorn

31 oktober, Boeksterren, Sprengenpark, Apeldoorn

5 november, Boeksterren, Spitsbergen, Apeldoorn

7 november, Boeksterren, Wegwijzer, Apeldoorn

18 november, Waar is Watte?!, Anwende, Aalden

20 november, Waar is Watte?! 2e Montessorischool, Huizen

25 november, Rijmrockers, Dirk van Dijkschool, Kampen

26 november, Rijmrockers, Immanuelschool, Nunspeet

29 november, Waar is Watte?! Kindecentrum Willem Alexander, Steenwijk

13 december, Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht

14 januari, Boeksterren, De Vlonder, Hattem

16 januari, Boeksterren, Het Palet, Hattem

20 januari, Boeksterren, Het Palet, Hattem

21 januari, Boeksterren, Het Palet, Hattem

24 januari, Boeksterren, Jan Jaspersschool, Hattem

28 januari, Boeksterren, Jan Jaspersschool, Hattem

30 januari, Boeksterren, De Zaaier, Hattem

3 februari, Boeksterren, Van Heemstraschool, Hattem

6 februari, Boeksterren, St. Andreasschool, Hattem

12 ferbuari, Kaartkanjers, Academisch Ziekenhuis, Leiden

14 februari, Boeksterren, Van Heemstraschool, Hattem

21 februari Waar is Watte?! Wonderwijs, IJsselmuiden

22 februari, Vind het Verhaal, Baptisten Kampen

4 maart, Boeksterren, De Regenboog, Oldebroek

6 maart, Boeksterren, Van Maasschool, Wapenveld

10 maart, Boeksterren, De Wennepe, Steenwijk

11 maart, Waar is Watte?! Noordermerk, Noordeinde

12 maart, Waar is Watte?! Wereldweide, Wezep

13 maart, Boeksterren, Anne de Vriesschool, Epe

17 maart, Boeksterren, Bernhardschool, Steenwijk

18 maart, Boeksterren, Anne de Vriesschool, Epe

20 maart, Boeksterren, Arendhorst, Ermelo

21 maart, Boeksterren, Regenboog, Oldebroek

24 maart, Boeksterren, Rolpaal, Blokzijl

25 maart, Boeksterren, Sterrenschool, Ermelo

27 maart, Waar is Watte?! Cantharel, Ermelo

31 maart, Boeksterren, OBS Kakelhof, Hoenderloo

1 april, Boeksterren, Goede Herderschool, Ermelo

2 april, Waar is Watte?! Nassauschool, Groningen

3 april, Waar is Watte?! Nassauschool, Groningen

8 april, Boeksterren, Klokbeker, Ermelo

10 april, Boeksterren, Julianaschool, Ermelo

15 april, Boeksterren, Margrietschool, Ermelo

17 april, Boeksterren, Prins Bernhardschool, Ermelo

22 april, Waar is Watte?! Utrecht

1 mei, Waar is Watte?!, Quinto, Nijmegen

8 mei, Boeksterren, Tweemaster, Vijfhuizen

9 mei, Boeksterren, Tweemaster, Vijfhuizen

13 mei Boeksterren, Prins Willem Alexanderschool, Ermelo

15 mei, Boeksterren, De Vlinderboom, Ermelo

16 mei, Boeksterren, Ireneschool, Ermelo

20 mei, Boeksterren, Dirk van Dijkschool, Kampen

21 mei, Waar is Watte?! Al Islaah, Harderwijk

26 mei, Boeksterren, Trimaran, Kampen

27 mei, Vind het Verhaal, GBS Veerkracht, Amsterdam

2 juni, Schoolbreed, Pr Beatrixschool, Hulshorst

3 juni, Schoolbreed, Pr Beatrixschool, Hulshorst

13 juni, Kaartkanjers, Wilhelmina Kinderziekenhuis, Utrecht

16 juni, Waar is Watte?! Johan Frisoschool, Steenwijk

26 juni, Schoolbreed, Immanuelschool, Nunspeet

(78 speeldagen) 

 

Boeksterren Speellijst seizoen 2012-2013

 

17 september           De Bouwhof, Apeldoorn

20 september           Julianaschool, Lieren

25 september           De Rank, Apeldoorn

27 september           Heuvellaanschool, Apeldoorn

1 oktober                De Duif, ’t Harde

2 oktober                Immanuelschool, Nunspeet

4 oktober                De Eendracht, Apeldoorn

5 oktober                G.J. vd Brinkschool, Wageningen

8 oktober                Rietendakschool, Apeldoorn

9 oktober                G.J. vd Brinkschool, Wageningen

11 oktober              De Anwende, Aalden

12 oktober              Willem van Oranjechool, Apeldoorn

18 oktober              OBS Klimop, Gees

19 oktober              De Fontein, Sleen

30 oktober              De Slagkrooie, Schoonoord

2 november            De Rehoboth, Gees

5 november            OBS Wessels Boer, Dalen

6 november            OBS Wessels Boer, Dalen

8 november            Dr. Picardtschool, Coevorden

12 november           De Schutse, Aalden

13 november           OBS Buitenvree, Coevorden

15 november           St. Theresia, Steenwijksmoer

19 november           St. Willibrordus, Coevorden

20 november           De Woert, Oosterhesselen

22 november           Paul Krugerschool, Coevorden

29 november           Wegwijzer, Oosterwolde

15 januari               Alfons Ariens, Harderwijk

17 januari               Spreng, Heerde

21 januari               De wIjde Blik, Harderwijk

22 januari               De Wegwijzer, Harderwijk

24 januari               Het Baken, Harderwijk

29 januari               De Bogen, Harderwijk

1 februari               Emmaschool, Heerde

11 februari             De Brug, Harderwijk

12 februari             De Delta, Harderwijk

14 februari             Montessorischool, Vaassen

26 februari             Al Islaah, Harderwijk

28 februari             Het Kristal, Heerde

4 maart                 Het Talent, Harderwijk

5 maart                 Fontanus, Harderwijk

7 maart                 De Springplank, Harderwijk

11 maart               Dominicus Savio, Harderwijk

14 maart               De Zaaier, Veessen

18 maart               Mheenschool, Apeldoorn

19 maart               Mheenschool, Apeldoorn

21 maart               Dreimaster, Harderwijk

25 maart               De Parel, Hierden

26 maart               Het Kompas, Harderwijk

28 maart               De Heemde, Veessen

4 april                   De Rank, Harderwijk

5 april                   De Schakel, Harderwijk

8 april                   Dominicus Savio, Harderwijk

11 april                 De Triangel, Harderwijk

16 april                 De Veste, Harderwijk

18 april                 De Triangel, Harderwijk

23 april                 Valentijn, Harderwijk

25 april                 Willem Alexanderschool, Harderwijk

3 juni                   De Rank, Deinum

7 juni                   De Zonnewijzer, Dronten

10 juni                 De Bron, Harderwijk

11 juni                 De Bron, Harderwijk

13 juni                 De Cantharel, Ermelo

17 juni                 De Boge, Hemrik

18 juni                 Dirk van Dijkschool, Kampen

20 juni                 Het Startblok, Harderwijk

21 juni                 Berkenhorst, Staphorst      

(66 speeldagen) 

 

Boeksterren Speellijst seizoen 2011-2012

 

1 september             Sprenge Geerstraat, Vaassen

6 september             De Sprenge, Vaassen

8 september             De Sprenge, Emst

13 september           Mozaiek, Vaassen

19 septmber             De Woldzoom, Roden

22 september           De Hoeksteen, Roden

26 september           De Hekakker, Norg

27 september           De Elsakker, Westervelde

29 september           De Eskampen, Peize

3 oktober                OBS Altena, Altena

4 oktober                Het Valkhof, Roden

6 oktober                De Flint, Nietap

7 oktober                De Horizon, Lelystad

10 oktober              vd Brugghenschool, Huizen

11 oktober              OBS de Tandem, Roden

13 oktober              De Schakel, Winterswijk

14 oktober              De Haven, Roden

18 oktober              Willem van Oranjeschool, Kampen

28 oktober              OBS Steenbergen, Steenbergen

31 oktober              De Veenster, Veenhuizen

3 november            ’t Spectrum, Peize

7 november            Meester de Vries, Nieuw-Roden

8 november            De Rank, Roden

10 november           Het Palet, Roderwolde

11 november           De Marke, Roden

14 november           De Lindehof, Een

15 november           De Vlinderhof, Veenhuizen

18 november           ’t Hoge Holt, Roden

29 november           De Gildeschool, Epe

8 december             De Rank, Aadorp

13 december           De Bron, Vriezeveen

15 december           De Regenboog, Vriezeveen

12 januari               Berg en Bos, Apeldoorn

17 januari               W.G. vd Hulst, Epe

19 januari               St Bernardus, Epe

20 januari               Daltonschool, Ede

23 januari               Ichthus, Apeldoorn

26 januari               PWA, Apeldoorn

31 januari               Zonnewende, Apeldoorn

2 februari               Zonnewende, Apeldoorn

3 februari               Het Woudhuis, Apeldoorn

14 februari             Zonnewende, Apeldoorn

16 februari             Zonnewende, Apeldoorn

17 februari             De Ontdekking, Apeldoorn

21 februari             De Aremberg, Zwartsluis

24 februari             De Windroos, Lelsysad

6 maart                 De Bongerd, Oldenzaal

8 maart                 De Bongerd, Oldenzaal

9 maart                 Het Anker, Hasselt

12 maart               De Wijngaard, Zwartsluis

13 maart               De Fontein, Damwoude

19 maart               De Driemaster, Hasselt

20 maart               Nutsschool, Oldenzaal

22 maart               De Leemstee, Oldenzaal

27 maart               De Toermalijn, Hasselt

2 april                   De Linde, Oldenzaal

3 april                   De Maten, Oldenzaal

10 april                 PWA, Hasselt

13 april                 De Driester, Kamperzeedijk

16 april                 De Bron, Nunspeet

17 april                 De Klim-Op, Oldenzaal

19 april                 De Drie-eenheid, Oldenzaal

20 april                 De Bron, Nunspeet

23 april                 Dirk van Dijkschool, Kampen

24 april                 Johannes Bogerman, Genemuiden

8 mei                   De Drie-eenheid, Oldenzaal

10 mei                  De Wendakker, Oldenzaal

14 mei                  Prins Mauritsschool, Barneveld

15 mei                  De Vogelaar, Genemuiden

21 mei                  De Esch, Oldenzaal

22 mei                  De Driemaster, Mastenbroek

24 mei                  Franciscusschool, Oldenzaal

31 mei                  Johannes Calvijnschool, Genemuiden

8 juni                    De Ploeg, Apeldoorn